Ålems OK ungdomens 5-dagars 5 maj 2009sö 2009-05-03 13:17
Startlistaskapad av OE2003 Sverige © Stephan Krämer 2008

tartnr     Bricka Rank     Namn                       Dst Klubb                              Start 


H16  (2)       4030 m                        

     1     941117          Stephen Svensson            14 Torsås OK                       18:18:00 
     2     950920          Oskar Lundkvist             14 Nybro OK                        18:21:00 



H14  (6)       3140 m                        

     3      42658          Svante Crona                14 Kalmar OK                       18:17:00 
     4     248914          Christian Karlsson          14 Torsås OK                       18:20:00 
     5     241891          Arvid Ervasti               14 Emmaboda Verda OK               18:23:00 
     6      42662          Carl Alvelid                14 Kalmar OK                       18:26:00 
     7      29342          Johan Liljebjörn            14 Nybro OK                        18:29:00 
     8     355999          Carl Torstensson            14 Emmaboda Verda OK               18:32:00 



H12  (11)      2390 m                        

     9     356005          John Karlsson               14 Emmaboda Verda OK               18:16:00 
    10      42655          Kalle Fahlstedt             14 Kalmar OK                       18:18:00 
    11      15797          Olle Gillsjö                14 Alstermo IF                     18:20:00 
    12      42654          Isak Alexandersson          14 Kalmar OK                       18:22:00 
    13      24762          Henrik Ingholt              14 Nybro OK                        18:24:00 
    14     241832          Erik Torenstam              14 Emmaboda Verda OK               18:26:00 
    15      42649          Alfred Åhman                14 Kalmar OK                       18:28:00 
    16     229761          Arne Lindström              14 Torsås OK                       18:30:00 
    17     347473          Elias Lindblad              14 Kalmar OK                       18:32:00 
    18     241847          Mikael Zackrisson           14 Emmaboda Verda OK               18:34:00 
    19      42652          Nils Hammaräng Grip         14 Kalmar OK                       18:36:00 



H10  (4)       2020 m                        

    20     243808          Axel Lindström              14 Torsås OK                       18:16:00 
    21      15792          Samuel Engsmo-Österlund     14 Alstermo IF                     18:18:00 
    22      21841          Jonathan Johansson          14 Nybro OK                        18:20:00 
    23     356006          Tom Karlsson                14 Emmaboda Verda OK               18:22:00 



D16  (6)       3540 m                        

    24     930505          Sara Emilsson               14 Torsås OK                       18:17:00 
    25      24767          Freya Almqvist-Haas         14 Nybro OK                        18:20:00 
    26     930429          Maria Johansson             14 Torsås OK                       18:23:00 
    27      39780          Sofia Nyström               14 Ålems OK                        18:26:00 
    28     246598          Elise Hjelm                 14 Torsås OK                       18:29:00 
    29     241281          Erika Lindgren              14 Nybro OK                        18:32:00 



D14  (2)       3140 m                        

    30      42645          Klara Alvelid               14 Kalmar OK                       18:16:00 
    31      24755          Hedvig Almqvist-Haas        14 Nybro OK                        18:18:00 



D12  (11)      2390 m                        

    32     970329          Elin Lundkvist              14 Nybro OK                        18:15:00 
    33     430189          Louisa Torstensson          14 Emmaboda Verda OK               18:17:00 
    34     246297          Emma Svensson               14 Torsås OK                       18:19:00 
    35      42643          Amanda Dahlström            14 Kalmar OK                       18:21:00 
    36     341068          Stina Andersson             14 Torsås OK                       18:23:00 
    37      39778          Ida Andersson               14 Ålems OK                        18:25:00 
    38     241860          Clecilia Häggqvist          14 Emmaboda Verda OK               18:27:00 
    39     341096          Madelene Josefsson-Karlss   14 Torsås OK                       18:29:00 
    40      15793          Ellen Engsmo-Österlund      14 Alstermo IF                     18:31:00 
    41     241839          Clara Hammarling            14 Emmaboda Verda OK               18:33:00 
    42     341008          Moa Hansson                 14 Torsås OK                       18:35:00 



D10  (9)       2020 m                        

    43      15799          Clara Jonsson               14 Alstermo IF                     18:15:00 
    44                     Signe Nylander              14 Kalmar OK                       18:17:00 
    45     241809          Tea Gustavsson              14 Emmaboda Verda OK               18:19:00 
    46     350670          Tove Hermansson             14 Kalmar OK                       18:21:00 
    47     408166          Ulrika Sandebäck            14 Ålems OK                        18:23:00 
    48      24763          Ophelia Almqvist-Haas       14 Nybro OK                        18:25:00 
    49     347475          Agnes Lindblad              14 Kalmar OK                       18:27:00 
    50     355991          Ellen Kallerbäck            14 Emmaboda Verda OK               18:29:00 
    51     350671          Carin Sundh                 14 Kalmar OK                       18:31:00 



INSKOLNING  (1 2020 m                        

    52     229779          Viktor Alexandersson        14 Torsås OK                       18:15:00 
    53     350673          Calle Fransson              14 Kalmar OK                       18:16:00 
    54      39785          Jonathan Jonsson            14 Ålems OK                        18:17:00 
    55      24758          Rasmus Johansson            14 Nybro OK                        18:18:00 
    56      39791          Erika Robertsson            14 Ålems OK                        18:19:00 
    57      39783          Carl Rindstig               14 Ålems OK                        18:20:00 
    58     350684          Jussi Volanen               14 Kalmar OK                       18:21:00 
    59     241869          Elias Torstensson           14 Emmaboda Verda OK               18:22:00 
    60      39792          Sofia Robertsson            14 Ålems OK                        18:23:00 
    61     350675          Freja Schoen                14 Kalmar OK                       18:24:00 
    62     408152          Martin Gardestig            14 Ålems OK                        18:25:00 
    63     408154          Viktor Pettersson           14 Ålems OK                        18:26:00 
    64      39787          Nils Oscarsson              14 Ålems OK                        18:27:00 
    65      24756          Vicktor Lundkvist           14 Nybro OK                        18:28:00 
    66      39784          Sanna Jonsson               14 Ålems OK                        18:29:00 



HD13-16L  (6)  2630 m                        

    67      15790          Jakob Palm                  14 Alstermo IF                     18:16:00 
    68     229724          Jakob Andersson             14 Torsås OK                       18:19:00 
    69      15791          Isak Ernstig                14 Alstermo IF                     18:22:00 
    70      39793          Lisa Rindstig               14 Ålems OK                        18:25:00 
    71      15798          Ida Gillsjö                 14 Alstermo IF                     18:28:00 
    72     229776          Albin Hagalid               14 Torsås OK                       18:31:00